Hakkımızda

NİKİ ELEKTRONİK

2011 yılında faaliyete geçen ve öncelikle LED aydınlatma teknolojilerinde hizmet veren Niki Elektronik, aradan geçen kısa süre içerisinde LED aydınlatma sektöründe öncü kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Kendi Ar-Ge birimlerinde geliştirdiği yenilikçi tasarım ve teknolojiler, %100’e varan yerli üretim avantajıyla birleşerek kullanıcılarına kusursuz aydınlatma hizmetleri olarak yansımaktadır.

Niki Elektronik, kalite ve estetikten taviz vermeyen bu üretim anlayışı ile gerek gündelik mekanlarda gerekse geniş çaplı projelerde LED kullanımının öneminin anlaşılmasını ve yaygınlaşmasını sağlamaktadır.

Dünyamız ve yarınımız için...

 

Her konuda avantajlı aydınlatma ürünleri...

• Kullanıcı odaklı çözümler

Niki Elektronik, projelendirme aşamasından uygulama takibine, teknik destekten danışmanlığa kadar tüm aşamalarda kullanıcılarına doğru ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

Mekan ve alanların ışıklandırma ve aydınlatma hizmetleri, her kullanım alanının ihtiyacı ve çevresel koşulları gözönüne alınarak değerlendirilir ve en uygun çözümler sunulur.

 

• Gelişmiş Ar-Ge tesisleri

Niki Elektronik, her biri kendi alanlarında uzman kadrosu ve gelişmiş laboratuvar tesisleri ile LED teknolojisini ve kullanımını yaygınlaştırarak daha avantajlı hale getirebilecek buluşlara yönelmektedir. Ayrıca her bir aydınlatma projesine, en uygun ve ekonomik çözümlerin sunulabilmesi için gerekli planlamaları üretir.

 • Yerli Üretim

%100’e varan yerli üretim avantajı sayesinde daha kaliteli çözümleri, daha ekonomik koşullarda üreterek kullanıcıya sunar. Ayrıca kurumsal çözüm ve hizmetleri uzun sürelerde gerçekleştirebilmeyi sağlar.

 

• Yenilikçi ve estetik tasarımlar

Niki Elektronik ürünleri, sağlamlık ve pratikliğin yanı sıra estetik değerlerden de taviz vermez. Ürün tasarımları ve üretimlerinin tüm dekoratif yaklaşım ve tarzlar tarafından beğenilerek kabul görmesi, bu incelikli yaklaşımın bir sonucudur.

 

• Üstün kalite ve 3 yıl garanti

Niki Elektronik ürünleri ISO, TSE, IAF, CE uygunluk ve kalite belgelerinin yanı sıra -yerli üretim olmasının verdiği avantajla- kullanıcısına verdiği 3 yıl garanti ile de ön plana çıkmaktadır. Bu garanti süresi ve takibi, Niki Elektronik ürünlerinin üstün niteliklerine duyulan güvenin bir kanıtıdır.

 

• Çevre Politikası

Niki Elektroniğin çevre politikası, çevremizi korumak ve sürekliliği sağlamak için tüm çevre yasa ve yönetmenliklerine uymayı, çevre etkilerini kontrol altına tutarak bu etkileri azaltmayı, çevresel performansını sürekli iyileştirmeyi ve bu sayede gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmayı hedeflemektedir.